Nabídka španělských vinařství

Vinařství Giró del Gorner je rozloženo na 48 hektarech v oblasti Penédes a je rozděleno na 29 vinic. Na Starších vinících převládají typické odrůdy pro vinařskou oblast Penedès: Macabeo, Xarel·lo a Parellada. Dále jsou vysazené dovezené odrůdy, které se dobře přizpůsobily terroiru Katalánska, jako jsou Cabernet Sauvignon, Merlot, Pinot Noir a Chardonnay. Oblast Penédes se nachází kousek od Barcelony je považována za nejlepší oblast pro pěstování bílého vína ve Španělsku. Tato oblast je také primární oblastí, ve které je možné pěstovat šumivé víno vyráběné tradiční metodou výroby šumivého vína – méthode champenoise, s druhotným kvašením v láhvi.

Vinařství Bodegas Cadarso působí v nejvyhlášenější vinařské oblasti Španělska – DOC RIOJA.  Jedná se o víno vyrobené v oblasti s optimálními klimatickými podmínkami a půdou, což má za následek vysoce kvalitní hrozny. Všechna vína jsou pěstována výhradně na vlastních vinicích, je  zajišťěna nejlepší péče o hrozny, sklízí se v optimální době a přitom je věnována pozornost nejmenším detailům. Malá produkce vinařství umožňuje větší kontrolu během výrobního procesu na základě filozofie kvality, nikoli kvantity.

Vinařství Celler Cercavins bylo založeno v roce 2003 ve Verdú, v DO Costers del Segre. Vinná réva je pěstována na vinicích se staletou tradicí, poskytující mimořádně kvalitní hrozny, které v souvislosti se znalostí vinařů přenášeného z generace na generaci, přizpůsobily vinice půdě této oblasti. Vinařství obhospodařuje 90 hektarů vinic, ze kterých je víno vyráběno. Charakter půdy, vyprahlé klima, nízké srážky a silný tepelný rozdíl mezi dnem a nocí zachovají vůni a kyselost, které v souladu s ustálenými a pečlivými procesy umožní vytvářet výjimečnou kvalitu vína.